UA / EN

Про факультет

Розвиток державної політики України полягає у підтримки концепцій 4-ї промислової революції (Індустрії 4.0) – розвитку кластерів «Інжинірингу-Енергетики-Автоматизації-Машинобудування».

Факультет є центром підготовки фахівців з автоматизації, робототехніки, енергетики, автомобіле- та машинобудування, транспортних смарт-технологій на Житомирщині.

Навчання студентів відбувається в сучасних комп’ютерних класах, лабораторіях з робототехніки, матеріалообробки, інтелектуальних транспортних систем, інформаційно-вимірювальної техніки, лабораторій газотермічних покриттів, робототехніки та автоматизації виробництва. На факультеті працюють викладачі, які постійно підвищують свою кваліфікацію, проходять міжнародне стажування.

Співпраця з передовими стейкхолдерами – підприємствами Житомира і України забезпечує бази практик і працевлаштування студентів і випускників.

Про факультет
Освітній процес та освітні програми, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти
Кадровий потенціал факультету
Наукові школи факультету