Плани роботи Вченої Ради на навчальний рік

І півріччя 2020 р.

Лютий
 1. Результати зимової екзаменаційної сесії (інф. проректора з науково-педагогічної роботи А.В. Морозова, деканів)
 2. Підсумки фінансової діяльності Житомирської політехніки за 2019 рік (доп. головного бухгалтера А.Г. Мовчанової)
 3. Про затвердження фінансового плану та штатного розпису на 2020 рік (інф. ректора В.В. Євдокимова, помічника ректора з фінансових питань З.В. Дмитренко)
 4. Різне
Березень
 1. Про стан наукової роботи в університеті (інф. О.В. Олійник)
 2. Про хід вступної кампанії на 2020 рік (інф. відповідального секретаря приймальної комісії)
 3. Про організацію, планування та матеріально-технічне забезпечення освітнього процесу у Житомирській політехніці на 2020-2021 н.р. (інф. проректора з науково-педагогічної роботи А.В. Морозова, проректора з науково-педагогічної роботи, юридичних та соціальних питань В.В. Ноніка)
 4. Різне
Квітень
 1. Звіт про роботу факультету інформаційно-комп’ютерних технологій та перспективи його розвитку на 2020-2021 рр. (доп. декана Н.М. Лобанчикової)
 2. Про стан та розвиток студентського спорту в університеті (доп. завідувача кафедри фізичного виховання Г.Б. Засіка)
 3. Різне
Травень
 1. Підсумки ліцензування та акредитації освітніх програм у 2019-2020 н.р. та завдання на 2020-2021 н.р. (інф. проректора з науково-педагогічної роботи А.В. Морозова)
 2. Звіт про роботу навчально-методичного відділу та перспективи його розвитку (доп. начальника навчально-методичного відділу І.М. Царук)
 3. Різне
Червень
 1. Підсумки літньої екзаменаційної сесії та проходження державної атестації (інф. проректора з науково-педагогічної роботи А.В. Морозова, деканів)
 2. Про стан та перспективи молодіжної політики в університеті (доп. проректора з науково-педагогічної роботи та молодіжної політики О.Г. Денисюк)