Бухгалтерія

Бухгалтерія – структурний підрозділ, де знаходить своє відображення вся господарсько-фінансова діяльність університету.

Очолює даний підрозділ головний бухгалтер Мовчанова Антоніна Гаврилівна. У її підпорядкуванні знаходиться колектив із досвідчених бухгалтерів, які забезпечують точне відображення всіх фінансових операцій на рахунках бухгалтерського обліку.

Співробітники бухгалтерії

Колектив бухгалтерії

Результатом злагодженої роботи колективу бухгалтерії є вчасне складання балансів, своєчасне звітування перед Міністерством освіти і науки України, державними фондами та іншими державними установами.

Бухгалтерія забезпечує оформлення всіх документів, необхідних для відображення фінансово-господарської діяльності університету, вчасну виплату заробітної плати викладачам та співробітникам, стипендії студентам, які навчаються за рахунок бюджетного фінансування, виплату коштів, направлених на здійснення господарських операцій, пов’язаних із функціонуванням різних служб університету.

У цьому відділі завжди можна отримати кваліфіковану консультацію з приводу нарахувань заробітної плати, стипендії, інших виплат, правильного ведення бухгалтерського обліку матеріально-відповідальними особами у структурних підрозділах, а також отримати іншу інформацію, потрібну в процесі роботи різних служб і підрозділів університету.

Підрозділ працює в тісній взаємодії з іншими підрозділами університету: плановим відділом, відділом кадрів, навчальною частиною, загальним відділом, деканатами, бібліотекою, профспілковими комітетами та іншими.

Новини та оголошення

Контактна інформація

Адреса: 10005, Україна, м. Житомир, вул. Чуднівська, 103
Кабінети:
Телефон: +38 (0412) 24-14-26