Випускники, які отримали дипломи з відзнакою

Випуск 2014 р.

Магістр за спеціальністю «Розробка родовищ та видобування корисних копалин»

  1. Єлісєєва Катерина Олегівна
  2. Захарченко Катерина Василівна
  3. Лисицька Анна Олександрівна
  4. Палій Ольга Вікторівна
  5. Саленко Галина Олександрівна
  6. Тартачник Олександр Вікторовичу

Магістр за спеціальністю «Екологія та охорона навколишнього середовища»

  1. Михалюк Вікторія Михайлівна
  2. Мошківська Леся Володимирівна
  3. Піголь Ярослав Олександрович

Магістр за спеціальністю «Радіоекологія»

  1. Кудравець Богдан Анатолійович
  2. Лісова Віра Володимирівна
  3. Мельник Вікторія Вікторівна

Спеціаліст за спеціальністю «Маркшейдерська справа»

  1. Ананченко Олена Олександрівна
  2. Вербило Анастасія Іванівна
  3. Лукомська Оксана Валеріївна
  4. Обложок Анна Валеріївна
  5. Троценко Тетяна Олександрівна

Спеціаліст за спеціальністю «Екологія та охорона навколишнього середовища»

  1. Коробійчук Аліна Олександрівна
Випуск 2015 р.

Магістр за спеціальністю «Розробка родовищ та видобування корисних копалин»

  1. Дубченко Євгеній Олегович
  2. Чапська Катерина Русланівна

Магістр за спеціальністю «Екологія та охорона навколишнього середовища»

  1. Брузда Олена Василівна
  2. Варижук Людмила Володимирівна
  3. Лебедєва Юлія Вікторівна
  4. Мельник Катерина Сергіївна
  5. Мельничук Ліда Михайлівна

Магістр за спеціальністю «Радіоекологія»

  1. Бовсунівська Вікторія Валентинівна
  2. Сверчевська Ірина Валеріївна

Спеціаліст за спеціальністю «Розробка родовищ та видобування корисних копалин»

  1. Ткаченко Ярослав Ігорович
  2. Фещенко Михайло Валерійович

Спеціаліст за спеціальністю «Маркшейдерська справа»

  1. Барановський Андрій Юрійович
  2. Козак Вероніка Миколаївна
  3. Нестерчук Марина Валеріївна
  4. Скафенко Михайло Сергійович

Спеціаліст за спеціальністю «Екологія та охорона навколишнього середовища»

  1. Малинівська Катерина Вікторівна
Випуск 2016 р.

Спеціаліст за спеціальністю «Маркшейдерська справа»

  1. Яцькова Оксана Анатоліївна

Спеціаліст за спеціальністю «Екологія та охорона навколишнього середовища»

  1. Остапчук Ірина Леонідівна
  2. Савенок Юлія Павлівна
Випуск 2017 р.

Магістр за спеціальністю «Розробка родовищ та видобування корисних копалин»

  1. Ковальчук Євгеній Сергійович

Магістр за спеціальністю «Маркшейдерська справа»

  1. Мергур’єва Наталія Олександрівна
  2. Цимбалюк Роман Миколайович

Магістр за спеціальністю «Екологія та охорона навколишнього середовища»

  1. Дзюблик Ірина Юріївна
  2. Кукліч Марина Володимирівна
  3. Новіцький Вадим Олександрович
  4. Полупан Олена Вікторівна

Магістр за спеціальністю «Радіоекологія»

  1. Гусарчук Віталій Якович
  2. Мошковська Оксана Павлівна
Випуск 2018 р.

Бакалавр за напрямом «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування»

  1. Максимчук Анастасія Русланівна
  2. Шомко Ольга Михайлівна

Магістр за спеціальністю «Екологія»

  1. Демянчук Марина Володимирівна

Магістр за спеціальністю «Технології захисту навколишнього середовища»

  1. Калита Ігор Васильович
  2. Охрімчук Діна Анатоліївна
  3. Федотюк Ольга Володимирівна

Магістр за спеціальністю «Розробка родовищ та видобування корисних копалин»

  1. Гомонець Іванна Сергіївна
  2. Лозовик Віктор Олександрович
  3. Павлущенко Максим Володимирович
  4. Янович Дмитро Станіславович

Магістр за спеціальністю «Маркшейдерська справа»

  1. Куницька Марина Сергіївна
  2. Хом’як Оксана Іванівна
  3. Чайківський Дмитрій Олегович
  4. Щербина Вікторія Юріївна