Ансамбль танцю "Гармонія"

Наталія Михайлівна Хомчук

Наталія Михайлівна Хомчук

Художній керівник: Наталія Михайлівна Хомчук

Репетитор: Янченко Галина

Освіта: Вища, Житомирський державний університет ім. І. Франко

Контактний телефон: +38 (067) 917-03-68

Місце занять: Актова зала університету, фойє актової зали.

Час занять: Згідно розкладу, розклад на дошці оголошень (1 поверх).

Історія колективу: Ансамбль «Гармонія» - найстаріший художній колектив університету. У 1996 році у ЖІТІ зявився танцювальний колектив, яким керувала випускниця Житомирського культурно-освітнього училища Хомчук Наталія Михайлівна. За 14 років керівник здобув вищу освіту, а колектив став тим знаменитим ансамблем «Гармонія», який ми знаємо сьогодні.

У минулі роки найбільш відомими учасниками колективу були студенти університету Бондарчук Олена, Романчук Олена, Колодницька Марія, Розбицька Тетяна, Шавурська Тетяна, Зосімович Дмитро, Бєлобородов Дмитро, Литвинчук Дмитро, Генадій та Юлія Бричковські, Романчук Юрій, сестри Ганна та Тетяна Соботович, Дедеркал Ганна, Рябчук Володимир, Кобилінська Юлія, Бондар Андрій та інші.

Напрям роботи та репертуар: Танцювальний ансамбль «Гармонія» розробляє танці народні, естрадні (жанрові), бальні, спортивно-сучасні, латиноамериканські, джазові, класичні, жартівливі.

Досягнення: 1999 рік – Лауреат та переможець обласного огляду ІІІ Всеукраїнського фестивалю самодіяльних художніх колективів профспілок.

У 2005 та 2008 році ансамбль гідно виступав у м. Брянськ (Росія). На 5-му Міжнародному фестивалі студентської творчості «Мы вместе» здобув ІІ місце у жанрі «Естрадний танець». Колектив постійно приймає участь у місцевих конкурсах і фестивалях.

Учасники: Випускники та студенти ЖДТУ, з яких слід відмітити: Володимир Рябчук, Юлія Кобилінська, Олександр Бірковський, Євгенія Черкес, Дмитро Башинський, Олена Тюліканова, Ірина Будзинська та інші.

Інформація для новачків: З вересня і до листопада проходить набір у колектив. Необхідні навички – це відчуття ритму і бажання. Всьому іншому навчать.