Студентський театр

Художній керівник: Тетяна Георгіївна Мокра.

Освіта: Училище культури і мистецтв ім. І. Огієнка.

Стаж роботи: 10 років за спеціальністю.

Контактний телефон: +38 (068) 836-47-97

Місце знаходження: Студентський центр.

Напрям роботи та репертуар: На відміну від СТЕМів та інтерактивних театрів (агітаційні колективи) – студентський театр університету використовує класичний напрям, театральні постановки за творами класичних авторів (таких як А.П. Чехов, Ж.Б. Мольєр, М.В. Гоголь, Квітка-Основяненко, М. Старицький, У. Шекспір та інші) та постановки за творами сучасних драматургів і письменників (таких як Л. Філатов, М. Зощенко, А. Арканов та інші). Також, здебільшого у концертних номерах студентського центру, колектив ставить естрадні мініатюри з життя студентів і молоді. Актори театру проходять підготовку як ведучі концертних програм.

Творча діяльність: Колектив виступає на сцені університету, приймає участь у всіх творчих програмах студентського центру ЖДТУ, у міських, обласних та республіканських фестивалях театрального мистецтва.

Основний склад колективу:

  1. Володимир Кучерук
  2. Олександр Моначинський
  3. Тетяна Гулова
  4. Марія Андрієвська
  5. Марія Пилипчук
  6. Богдан Шараківський
  7. Юлія Словінська

Серед відомих випускників колективу – Костянтин Камзалаков, Віталій Денисюк, Ганна Нікіфорова, Вероніка Солодка та інші.

 

Нагороди:

Інформація для бажаючих: В колектив приймаються всі бажаючі студенти, співробітники університету, викладачі та учні старших класів загальноосвітніх шкіл міста за результатами проходження співбесіди.