Профспілка студентів, аспірантів та докторантів

Заснована в 1969 році. Очолював профспілкову організацію студентів університету з 1987 року Кончаківський Анатолій Петрович., з 2015 року Савіцький Владислав Валентинович.

Голова профкому

Владислав Валентинович Савіцький
Владислав Валентинович Савіцький

Савіцький Владислав Валентинович, 1993 р.н., навчався у ЗОШ I –III ступенів м. Житомира. Закінчив з відзнакою Житомирський державний технологічний університет за спеціальністю «Економіка підприємства». Також пройшов навчання на факультеті офіцерів запасу, в якому отримав звання молодший лейтенант.

Громадська діяльність: З 2010 р. по 2012р. займав посаду студентського декана ФЕМ. З грудня 2012 року по 2014 рік обіймав посаду Студентського ректора. З 1 квітня 2015 року був обраний Головою Первинної Профспілкової Організації студентів в ЖДТУ. Приймає активну участь у громадських заходах міжнародного, міжрегіонального, всеукраїнського, обласного, міського та університетського рівнів. У 2013-2014 роках приймав участь в Благодійній акції «Святий Миколай у кожному серці». У 2013 році брав участь в організації конкурсу «МІС ЖДТУ -2013». Приймав активну участь в міських заходах, таких як святкова хода в честь Дня міста, день пам’яті жертв голодоморів та ін. Допомагав в проведенні «Днів Європи». У 2013-2014 роках приймав участь в благодійній акції “Збери дитину до школи”, був у складі делегації яка відвідала дитячі будинки. У 2013-2015 році приймав активну участь у організації заходу «День народження ЖДТУ».

Приймав активну участь у організації заходів, присвяченних святкуванню Днів факультетів. В 2013 – 2014 роках успішно проводив збори зі студентами та батьками першокурсників, де ознайомлював їх з основними аспектами студентського життя. Влітку 2013-2014 років приймав участь в благодійній акції “Збери дитину до школи”. Був ініціатором акції «День озеленення ЖДТУ».

Став оргінізатором ходи пам’яті за загиблими на Майдані «Небесна сотня». У 2014 році приймав участь в акції «Допоможемо нашим дітям» для дітей Житомирської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернат для дітей з вадами. У 2014 році організував заходи, присвяченні 200-річчю з дня народження Т.Г. Шевченка. У 2014 році допомагав реалізувати загальноукраїнську акцію «ГОЛОС НАРОДУ» в Житомирі. Неоднорозаво допомагав військовослужбовцям.

14 жовтня 2014 року передали на баланс медичні препарати до військового госпіталю,які зібрали власними силами, також організував святковий концерт «Допоможи героям», на який були запрошені такі групи, як «Авіатор», «Скай» та «Друга Ріка». 4 липня 2015 року організували збір питної води на передову для військових. Організував благодійний концерт у допомогу для онкохворої дівчини.

Контакти телефон: +38 (0412) 24-19-48, +38 (096) 902-48-08; e-mail: savitskiy_vladislav@ukr.net

Загальна інформація

Професійна спілка працівників освіти і науки України, до складу якої входить первинна профспілкова організація студентів ЖДТУ (профком студентів),- самостійна громадська організація,метою якої є вираження,представлення і забезпечення захисту економічних,соціальних і трудових,духовних прав та інтересів членів профспілки (студентів).

Профспілкова організація студентів є організаційною ланкою Житомирської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України на основі Статуту, дотримуючись норм міжнародного права і профспілкового руху.

Студентська профспілкова організація має кошти, які формуються як профспілкові внески, і широко використовуються для залучення членів спілки до організації культурно – та спортивно-масових заходів, надання матеріальної допомоги, премій. Залучення до участі та й діяльності організації, профкому студентів, профбюро факультетів, профгрупоргів груп, уміле використання форм і методів заохочення надає студентам організованості та дисциплінованості.

Одним із напрямків участі профспілкової організації у навчальному та виховному процесі є організація та безкоштовне відвідування різноманітних вистав студентами, які демонструються у Житомирському музично-драматичному театрі ім. І. Кочерги.

Навчаючись в університеті протягом п’яти років, велика кількість студентів проживає в гуртожитках. З метою залучення студентів до активної участі в покращені житлово-побутових умов, до підтримання чистоти та порядку, бережного відношення до громадського майна, профкомом студентів проводиться щорічно огляд – конкурс на кращі кімнати гуртожитків, з виплатою переможцям премій та врученням грамот. Так, у кожному з гуртожитків за поданням студентських рад, комісією обирається краща кімната гуртожитку від кожного факультету.

На новорічні свята профком студентів разом з Дідом Морозом та Снігуронькою вітає з Новим роком дітей студентів, аспірантів та докторантів, а також кращі профспілкові групи, та вручає їм солодкі подарунки.

У 2002 році Асоціація правозахисних організаторів студентів (АПОС) України була ініціатором створення цільової програми «Оздоровлення студентів». На виконання доручення Президента України затверджено відповідну Міжгалузеву програму. На виконання цієї програми щороку АПОС виділяються пільгові путівки для студентів із малозабезпечених сімей, багатодітних сімей, студентів, які мають дітей та які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС, студентів-напівсиріт та студентських сімей. Місцями оздоровлення студентів стали спортивно оздоровчий табір (СОТ) «Чароїт» (Херсонської обл.), лікувально-оздоровчий комплекс «Високі Карпати», СОТ (спортивно-оздоровчий табір) «Буревісник» (с. Верховина Закарпатська обл.).

Наші екскурсії

Фотогалерея

З 2006 року профспілковий комітет студентів займається оздоровленням студентів в смт. Миколаївка, смт. Чорноморське, с. Берегове (м. Феодосія), Затока. Із великим задоволенням, міцним здоров’ям,гарним настроєм та кримською засмагою кожного року повертаються студенти з відпочинку.

Невід’ємною частиною життя студентів поза навчальним процесом є екскурсійні поїздки, які організовуються профспілкою студентів. За останні роки студенти побували на екскурсіях у м. Вінниці, м. Умані, м. Львові, м. Кам’янець-Подільському , м. Одесі, м. Києві та Карпатах, Межигір'ї, Аквапарку (м.Київ і Бровари).

Контактна інформація

Адреса: 10005, Україна, м. Житомир, вул. Чуднівська, 103
Кабінет: 222
Блог: https://student.ztu.edu.ua
Телефон: +38 (0412) 24-14-22