Відгуки наших студентів

Назар Кярізов
Назар Кярізов, Туркменістан, магістр з автомобілів и автомобільного господарства 2014

Я завжди мріяв отримати вищу освіту саме в Україні,але про місто Житомир навіть і не знав. Мені пощастило дізнатись про Житомир, коли я навчався в недільній школі при посольстві України в Туркменістані. Після того, як я закінчив школу, я потрапив у Житомирський державний технологічний університет на спеціальність "Автомобілі та автомобільнегосподарство".

Житомир – невелике, затишне, гарне місто, а що головне для мене – це ліси, річки, озера…Все це для мене було екзотикою! Сам університет та гуртожитки розташовані в тихому районі поблизу річки Тетерів. Для мене все це стало казкою наяву.

Прийняли мене в університеті з добром і гостинністю, а що головне з розумінням, адже я на той момент не володів українською мовою. Як в університеті, так і в гуртожитку я відразу знайшов друзів, які готові були допомогти мені в будь-якому незрозумілому для мене питанні. Процес навчання проходив цікаво, викладачі справжні професіонали своєї справи! ВНЗ має солідну наукову базу, комплекс лабораторій. Також приділяється увага культурно-спортивним аспектам. Отримавши ступінь бакалавра, я вступив до магістратури. Мені, як студенту, який знає англійську мову та успішному в процесі навчання, випав шанс поїхати в один з провідних університетів Європи. Так переддипломну практику я проходив в Університеті м.Лінчопінг (Швеція). Я не міг уявити, що для іноземного студента це може бути можливо! Повірив, що все це правда, тільки коли опинився в літаку.

Як особистість я сформувався саме в період навчання.Величезне спасибі ЖДТУ, викладачам і всім моїм друзям за мої найкращі роки молодості.Анатолій Сиром’ятніков
Анатолій Сиром’ятніков, Туркменістан, спеціаліст з програмного забезпечення систем 2015

Я навчався в ЖДТУ на факультеті інформаційно-комп'ютерних технологій, напрямок -програмна інженерія. Під час навчання 3 роки займав пост голови сектору дозвілля студентів у студентському самоврядуванні, організовував і проводив різні конкурси та заходи.

За 5 років навчання в ЖДТУ завів масу друзів і знайомих, отримав великий досвід у вирішенні різних проблем і життєвих ситуацій. Але, на жаль, всьому хорошому рано чи пізно приходить кінець, так і моє навчання підійшло до кінця, попереду доросле життя, робота і т.д.

ЖДТУ і місто Житомир в цілому залишили приємні враження. Думаю, я ще не раз повернуся сюди відпочити, зустрітися з одногрупниками та друзями.Туран Байрамов
Туран Байрамов, Азербайджан, бакалавр з гірництва 2015

Хороший університет, добрий колектив викладачів, завжди допоможуть і пояснять, якщо щось не зрозуміло. Університет постійно вдосконалюється. Думаю, один з кращих ВНЗ в Житомирській області. Мені сподобався Житомир - невелике, зелене, затишне містечко. В цілому про Україну можу сказати, що це країна з дуже красивою природою, де люди дуже люблять і намагаються берегти свою батьківщину.


Домінік Джексон Сангуйя
Домінік Джексон Сангуйя, Танзанія, студент четвертого курсу з напряму гірництво, 2015-2016 н.р.

Я - студент інженерного факультету четвертого року навчання. З власного досвіду можу сказати, що місто Житомир, в якості другого дому, - це ідеальне місце для студентського життя. Під час мого перебування тут я зустрів друзів, які стали для мене сім'єю. Лекції проходили і проходять в дружній атмосфері, як для мене, так і для інших іноземних студентів. Отже, я можу сказати, що університет піклується про своїх студентів, як сім'я. Я скоро отримаю диплом, але я, безумовно, буду сумувати за цим чудовим містом з його гостинними людьми. Житомир, який прийняв мене з відкритими обіймами, завжди буде в моєму серці. Я буду пам'ятати кожну людину, яку зустрів і все, що я пережив у Житомирі. Для мене Україна завжди буде другим домом, після Танзанії. З технічної й професійної точки зору, університет підготував мене, як конкурентоспроможного інженера в майбутньому. У сучасному конкурентному світі, я впевнений, будь-якій роботі буде відповідати освіта, отримана в ЖДТУ. Я щиро вдячний університету за гарний прийом і завжди буду вдячний за життєвий досвід, отриманий в його стінах.
Гурдов Мердан
Гурдов Мердан, Туркменістан, студент четвертого курсу напряму автомобілі і автомобільне господарство, 2015-2016 н.р.

Ще з дитинства моєю мрією було навчання зі спеціальності автомобільний транспорт, тут моя мрія здійснилась. Я побував в багатьох містах України, але для навчання обрав саме Житомир. Це дуже затишне, спокійне і приємне місто. Незважаючи на те, що я перебуваю за багато кілометрів від своєї Батьківщини - я відчуваю себе як вдома. Керівництво університету зробило все необхідне для того, щоб створити нам чудові умови життя в гуртожитку. З боку викладачів ми бачимо уважне ставлення до кожного студента і готовність передати свої знання і вміння. З нами разом вчаться українські студенти, які нам дуже допомагають з навчанням. В університеті часто проводяться заходи і кожен наступний кращий за попередній.

У грудні 2015 року в ЖДТУ був створений Українсько-Туркменський освітньо-культурний центр. Створення цього центру свідчить про увагу університету до студентів з Туркменістану і про бажання подальшої співпраці з питань навчання громадян моєї країни.

Під час навчання в університеті у мене з'явилося багато знайомих і не тільки з України, а й з інших країн. Я не шкодую, що я навчаюся тут. Час, проведений в Житомирі запам'ятається назавжди, адже студентські роки найкращі роки життя. Найбільше мені запам'ятався наш перший день в університеті, як нас зустрічали працівники центру по роботі з іноземними студентами. Це був дуже приємний і пам'ятний прийом. Співробітники центру активно цікавляться нашим життям і допомагають у різних ситуаціях. Враження від навчання і студентського життя в Україні, а саме в Житомирі, на найвищому рівні.
Мередов Парахат
Мередов Парахат, Туркменістан, студент четвертого курсу з напряму автомобілі і автомобільне господарство, 2015-2016 н.р.

Я перевівся в ЖДТУ після 2 курсу. Мені подобається цей університет, тому що до навчання студентів тут ставляться серйозно і відповідально. Всі викладачі дуже чуйні люди, завжди допоможуть.

За досить короткий період навчання я познайомився з багатьма добрими друзями, з якими я можу цікаво провести час, щось обговорити, знаючи при цьому, що мене завжди зрозуміють і підтримають.

Університет, в якому я навчаюсь, знаходиться в місті Житомир. Це маленьке містечко з дуже красивою природою, є багато цікавих і захоплюючих місць. Люди тут приємні і гостинні.

Мені навіть якось не віриться, що за такий короткий термін я зміг отримати стільки вражень, нових знань і хороших друзів.

У себе вдома я всім, хто хоче здобути вищу освіту в Україні, буду рекомендувати ЖДТУ.
Нурмирадов Гуванч
Нурмирадов Гуванч, Туркменістан, студент четвертого курсу з напряму програмна інженерія, 2015-2016 н.р.

Мрією мого дитинства було - отримати освіту в сфері сучасних технологій! На щастя, моя мрія здійснилася саме тут, в Житомирі. Якби раніше мені хтось сказав, що я буду вчитися за кордоном, швидше за все, я не повірив би, але так сталося, що я в Україні і шалено цьому радий.

Зокрема про місто Житомир хочу сказати, що в першу чергу мені дуже подобаються відносини між людьми, їх працьовитість, адже вони дуже гостинні, приємні в спілкуванні, завжди готові прийти на допомогу, чуйні. У свою чергу місто тихе і спокійне для проживання в ньому. Незалежно від того зима зараз або літо, весна або осінь, місто не перестає дивувати мене своєю красивою природою.

Якщо говорити про університет, то перше враження було, звичайно ж, приємним і з часом воно лише покращувалось. Завдяки професіоналізму викладачів і різноманітності предметів, які були і є на моєму факультеті, можу зробити висновок, що моя дитяча мрія здійснюється. Величезне спасибі викладачам за те, що завдяки їм я тепер багато чого знаю і вмію, за те, що приділили мені багато свого часу, адже якби не вони, я б не мав того, що маю зараз. Без сумнівів, їх праця приносить корисні плоди. Не можу не згадати і про культурно-розважальну діяльність університету в позаурочний час. Адже всі проведені заходи завжди дуже цікаві, вони сприяють спілкуванню. Завдяки цьому я познайомився з багатьма друзями і це назавжди залишиться в моїй пам'яті.

Всі знання, які я отримав під час навчання в університеті слугуватимуть мені в здійсненні всіх майбутніх планів.
Гозенко Міхаіл
Гозенко Міхаіл, Туркменістан, студент 4 курсу зі спеціальності маркшейдерська справа.

Ближче до закінчення 10 класу я почав шукати і розглядати в якій країні буду здобувати вищу освіту і зупинив свій вибір на Україні. Тому що я знав, що в Україні живуть привітні й порядні люди. Залишалося визначитися тільки з містом. Я вибрав місто Житомир, так як воно невелике, затишне і сучасне. Вибір ВНЗ, в якому я хотів навчатися був очевидний, мене цікавили точні науки. ЖДТУ - це прекрасний університет, в якому студент отримує гарні знання, якщо у студента є бажання навчатися. Мене порадувало те, що на території ЖДТУ є свій невеличкий сквер з фонтаном, в якому можуть відпочити не тільки студенти, а й сім'ї, які проживають в цьому районі. Я вибрав спеціальність маркшейдерська справа. За 4 роки я зрозумів, що ця спеціальність складна, для неї необхідні уважність і старанність. Я не пошкодував, що вибрав цю спеціальність, тому що для мене вона цікава. У ЖДТУ дуже багато кваліфікованих викладачів, якими можна пишатися. Хочу подякувати всім тим, хто допомагав і допомагає мені отримувати знання.
Ельхадж Лансана Каліфа Бангура
Ельхадж Лансана Каліфа Бангура, Гвінея, студент четвертого курсу з напряму гірництво, 2015-2016 н.р.

Навчання в Україні є захоплюючим і корисним досвідом для багатьох студентів з усього світу. Це можливість вчитися в навчальному закладі світового рівня, можливість завести друзів з різних країн і можливість відкрити для себе Україну і все, що ця країна може запропонувати! Важливим моментом навчання в Україні є те, що дуже багато цікавих завдань і можливостей чекають вас! Якби мені потрібно було описати свій досвід навчання одним реченням, я б сказав: Житомирський державний технологічний університет - чудове і чарівне місце, де я безмежно щасливий.