Житомирський державний технологічний університет

Житомирський державний технологічний університет (ЖДТУ) – вищий навчальний заклад державної форми власності, підпорядкований Міністерству освіти і науки України. Університет акредитовано в цілому як вищий навчальний заклад IV (вищого в Україні) рівня акредитації.

Підготовку іноземних студентів за денною та заочною формами навчання здійснюють 6 факультетів:

Навчально-виховний процес в університеті здійснює 372 науково-педагогічних співробітника (з них – 339 штатних), у тому числі: 52 доктора наук, професора и 172 кандидата наук, доцента.

ЖДТУ має все необхідне для навчання студентів та їх всебічного розвитку – сучасні лабораторії, комп'ютерні класи, затишні гуртожитки, бібліотеку та читальні зали, спортивний комплекс, студентський центр для творчої роботи та дозвілля, санаторій-профілакторій, базу відпочинку. На території ЖДТУ розташовано 11 спортивних споруд, в тому числі, стадіон зі штучним покриттям та тенісний корт. В ЖДТУ є спортивно-оздоровчий табір, розташований за містом. В університеті працює медичний пункт, буфет та їдальня на 220 місць.

ЖДТУ має наукову бібліотеку, що забезпечує літературою, періодичними виданнями та інформацією навчально-виховний процес, наукові дослідження. Крім друкованих видань, бібліотека ЖДТУ має електронні ресурси, які доступні в рамках web-сайту університету https://ztu.edu.ua.

В ЖДТУ постійно проводиться робота з підготовки та виконання міжнародних проектів по цілому ряду напрямків: обмін студентами та викладачами (Еразмус Мундус, Лінеус-Пальме), покращення існуючих та розробка нових навчальних курсів, розвиток та вдосконалення структури ВНЗ (Темпус), наукове співробітництво (НАТО, Рамкова Програма ЄС) тощо. Відповідно до двосторонніх угод про співробітництво щороку до ЖДТУ для читання лекцій приїжджають професори провідних європейських навчальних закладів.

Житомирський державний технологічний університет надає можливість навчання для іноземних студентів на 5 факультетах по наступним спеціальностям:

Найменування спеціальності Ступінь бакалавра Ступінь магістра PhD
Економіка + + +
Міжнародні економічні відносини +    
Облік і оподаткування + + +
Фінанси, банківська справа та страхування + + +
Менеджмент + + +
Публічне управління та адміністрування + + +
Підприємництво, торгівля та біржова діяльність + +  
Екологія + + +
Інженерія програмного забезпечення + + +
Комп’ютерна інженерія +    
Кібербезпека +    
Прикладна механіка + + +
Галузеве машинобудування + +  
Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології + +  
Телекомунікації та радіотехніка + +  
Біомедична інженерія + +  
Технологія захисту навколишнього середовища + +  
Гірництво + + +
Туризм +    
Правоохоронна діяльність +    
Автомобільний транспорт + + +
Транспортні технології (автомобільний транспорт) +    

Вартість навчання на підготовчому відділенні для іноземних громадян складає 1100$ в рік.

Вартість навчання на денній формі навчання по усім спеціальностям складає 1700$ в рік.

Студентам для проживання надається гуртожиток. Вартість проживання в гуртожитку від 25$ до 50$ в місяць і залежить від умов проживання.

Терміни навчання:

  • Підготовче відділення – 1 рік;
  • Бакалавр – 4 роки;
  • Магістр – 1.5 роки після отримання диплому бакалавра.