Web пошта

Всім студентам та співробітникам Житомирського державного технологічного університету надається у безкоштовне користування веб пошта в домені ztu.edu.ua. Поштова адреса користувачів має вигляд користувач@ztu.edu.ua. Ця пошта використовує ПЗ корпорації Google, одже всі студенти та співробітники ЖДТУ можуть безкоштовно використовувати можливості веб сервісів корпорації Google (в рамках програми G Suite for Education).


Для входу у нову пошту, натисніть тут.


PS: якщо у Вас ще немає поштової скринькі і Ви хотіли би її отримати, то Вам потрібно звернутись з цим питанням у Відділ комп'ютерних мереж (ауд. 105-а).

Імпорт поштових листів зі старої пошти у нову

Для тих, хто раніше користувався старою поштою ЖДТУ і бажає перенести все листування до нової пошти, пропонуємо ознайомитись з інструкцією по імпорту листів.


За бажанням, Ви можете перейти до старої версії пошти за наступним посиланням.


Увага! Стара версія пошти буде доступна лише тимчасово і тільки для читання (надсилати та отримувати листи там вже неможливо). Потім ця пошта буде знищена. Отже, якщо Вам потрібне старе листування - не гайте часу і зберігайте важливу інформацію на свій комп'ютер, або ж імпортуйте листи до нової пошти.


  1. Відкрийте пошту за адресою http://mail.ztu.edu.ua
  2. Введіть поштову адресу у форматі користувач@ztu.edu.ua та пароль, де:
    • користувач - Ваш логін в локальній мережі ЖДТУ (у деяких співробітників університету назва поштової скриньки може не співпадати з логіном для входу в мережу ЖДТУ)
    • пароль - Ваш пароль для входу в локальну мережу ЖДТУ
  3. Праворуч у горі натисніть на іконку Налаштування, та вибиріть пункт меню Налаштування
  4. Перейдіть на вкладку Облікові записи й імпорт.
  5. Натисніть на посилання Імпортувати контакти і листи.
  6. Введіть свої данні доступу до пошти та заповніть відповідні поля: Імпорт пошти ЖДТУ