UA / EN

Центр соціально-психологічної підтримки і супроводу «PsyLab»


Центр соціально-психологічної підтримки і супроводу «PsyLab»


Центр соціально-психологічної підтримки і супроводу «PsyLab» (Положення) Державного університету «Житомирська політехніка» надає освітні послуги, здійснює науково-дослідну, консультаційну, психодіагностичну, психокорекційну та профорієнтаційну діяльність. Керівником центру є психолог–консультант психотерапевтичного напряму, арттерапії, тілесно орієнтованої терапії, роботи в парадигмі трансактного аналізу, ТФ КПТ, сімейний психолог, психотерапевт (по роботі із дітьми), експерт з методу EMDR, терапевт за напрямом «Пролонгована експозиція» Харитонова Наталія.

Центр здійснює соціально-психологічну підтримку та супровід співробітників, студентів Університету та інших осіб, у т. ч. учасників бойових дій АТО / ООС і внутрішньо переміщених осіб та членів їх родин, осіб, постраждалих від насилля, які перебували в психотравмуючих обставинах; проводить психопрофілактичну та психокорекційну роботу, що сприяє соціально-професійному самовизначенню особистості в ході відновлення її здібностей, ціннісних орієнтирів і самосвідомості, підвищенню її конкурентоспроможності та адаптованості, подоланню стресових та інших життєвих ситуацій і запобіганню виникненню психологічних кризових станів.

Щоденно українці потерпають від чисельних дистресів. Воєнні умови безповоротно вплинули на життя і стан здоров’я кожного. Потужний вплив та неминучі наслідки, також зазнає і сексуальне здоров’я. Сексуальне та репродуктивне здоров’я (СРЗ), за визначенням Центру громадського здоров’я МОЗ України, є важливою складовою людського існування. СРЗ має суттєвий вплив на якість життя людини, її психологічне і фізичне здоров’я. Відтак Центром соціально-психологічної підтримки та супроводу «PsyLab» систематично проводяться індивідуальні консультації для учасників освітнього процесу, де кожен може отримати доступну інформацію та консультацію по збереженню власного здоров`я, а також сформувати навички щодо піклування про власне репродуктивне здоров'я.

Запис на безкоштовну консультацію за покликанням.

Інформація у цифрах

Контакти


Адреса

10005, Україна, м. Житомир,
вул.Чуднівська, 103

Соціальні мережі