НАВЧАННЯ ЗА ОСВІТНЬОЮ ПРОГРАМОЮ «ЕКОНОМІКА» спрямоване на підготовку висококваліфікованих і конкурентоспроможних фахівців з економіки, які отримали знання і навички прийняття управлінських рішень за умов цифрової трансформації економіки. Ми вивчаємо засади макроекономічної політики та механізми функціонування цифрової економіки, формуємо розуміння можливостей застосування сучасних цифрових технологій в бізнесі та державному урядуванні, розвиваємо навички аналітики великих даних, надаємо знання принципів функціонування цифрових платформ, розвитку цифрових бізнес-моделей та глобальних цифрових комунікацій, економічного моделювання із використанням штучного інтелекту, засобів віртуальної та доповненої реальності, сприяємо опануванню мистецтва командної роботи, лідерству та особистісному розвитку.
Цифрова економіка відкриває нові потужні можливості для держави, бізнесу, суспільства та окремих громадян. І сьогодні, коли Україна знаходиться на унікальному етапі свого розвитку, коли є шанс зробити «цифровий стрибок» у ключових сферах економіки та державному урядуванні, на ринку праці зростає попит на фахівців-економістів, які мають розвинуті аналітичні навички для аналізу і діагностики проблем діяльності, розв’язання структурованих завдань та прийняття обґрунтованих рішень, узагальнення статистичних даних і виявлення тенденцій, впорядкування бізнес-процесів, ефективного виконання бізнес-проєктів та започаткування start-up.
Hard skills (або професійні навички) нараховують: аналіз, у т.ч. уміння працювати зі статистичними та аналітичними пакетами програмного забезпечення; дослідження, зокрема вивчення ситуації, проведення маркетингових досліджень, збір інформації; здатність ефективно управляти проєктами (планування обсягу роботи та ресурсів, бюджет, дотримання термінів); управління змінами; започаткування електронного бізнесу; навички роботи з сервісами для командної роботи, аналізу та візуалізації даних, програмним забезпеченням взаємовідносин з клієнтами та партнерами.
Soft skills (або універсальні компетенції) включають: комунікація зі стейкхолдерами, у т.ч. іноземною мовою; критичне мислення для оцінки безлічі варіантів поведінки контрагентів та можливих ризиків, пов'язаних з ними; вміння вирішувати проблеми, зокрема проводити аналіз джерел та шляхів реалізації рішень; увага до деталей в економіці та бізнесі; командна робота, вміння бути і командним гравцем, і виконувати роль лідера; уміння вчитися.
В освітньому процесі застосовуються інтерактивні методи навчання, проблемні лекції, кейс-методи та семінари-дискусії, відкриті лекції з представниками бізнесу. Перевагами наших випускників на ринку праці є набуття професійних компетенцій щодо застосування цифрових технологій в економіці та управлінні підприємствами різних форм власності та господарювання незалежно від виду економічної діяльності. Отримані навички будуть корисними для підприємців, які потребуть гнучності в аналітичній роботі та спроможності працювати з новими цифровими сервісами та мобільними додатками.
Читати далі >>