Курси водіїв автотранспортних засобів категорії «В»

Уміння керувати автомобілем – вимога сьогодення!

З автошколою ЖДТУ Ви отримаєте якісне навчання за найкращими цінами, з можливістю оплачувати трьома частинами.

Навчання в автошколі проводиться висококваліфікованими викладачами та інструкторами практичного водіння з використанням сучасних методик навчання в комфортабельних класах та на нових автомобілях.

Засвоюйте правила дорожнього руху в теорії та перевіряйте їх на практиці в нашій автошколі.

Навчання в автошколі ЖДТУ проводиться на підставі рішення Міністерства освіти і науки України на впровадження освітньої діяльності, пов’язаної з наданням професійної освіти на рівні кваліфікаційних вимог до підготовки водіїв категорії "В" (шифр спеціальності 8322.2)

Курс навчання складає 2,5 місяці. За цей час оптимально поєднується курс теоретичної та практичної підготовки. Теоретичне навчання - це, перш за все, вивчення правил дорожнього руху. Крім того, учні вивчають будову і технічне обслуговування транспортних засобів, правила безпеки дорожнього руху, надання першої медичної допомоги.

Практичне керування транспортним засобом починається вже на другому тижні курсів. Водійські курси ЖДТУ дозволяють майбутнім водіям швидко адаптуватися на дорогах міста та отримати необхідні навички водіння.

З автошколою ЖДТУ Ви отримуєте індивідуальний графік практичної підготовки, а також маєте можливість обрати оптимальний для Вас час теоретичної підготовки (ранкова або вечірня форма навчання).

По закінченню теоретичного та практичного навчання, автошкола ЖДТУ організовує складання кваліфікаційного іспиту. Після нього ви отримуєте посвідчення водія автотранспортних засобів категорії «В».

Також в автошколі ЖДТУ ви можете з легкістю відновити втрачені навички водіння.

Допоможемо Вам реалізувати свою мрію!

За довідками звертатися до Центру післядипломної освіти ЖДТУ (каб. 112) та за телефонами: (0412) 24-19-49, (067) 411-07-40

Курси водіїв автотранспортних засобів категорії «В»

Контактна інформація

Адреса: 10005, Україна, м. Житомир, вул. Чуднівська, 103
Кабінет: 112
E-mail: cpo@ztu.edu.ua, ostapchuk-a@ukr.net