Факультет публічного управління та права

Декан факультету

Димитрій Олександрович Грицишен
Димитрій Олександрович Грицишен

Декан факультету публічного управління та права

Заслужений економіст України (2020 р.); професор (2018 р.); доктор наук з державного управління (спеціальність: 25.00.05 - державне управління в сфері державної безпеки та охорони громадського порядку) (2021 р.); доктор економічних наук (спеціальність: 08.00.09 - бухгалтерський облік, аналіз та аудит (за видами економічної діяльності)) (2016 р.).

Стипендіат Верховної Ради України для найталановитіших молодих вчених (2017 р.).

Член галузевої експертної ради Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти (2019-2020 рр.).

Член експертної ради з експертизи дисертацій Міністерства освіти і науки України.

Протягом 2014-2015 рр. успішно пройшов міжнародну сертифікацію Інституту фінансових бухгалтерів Великобританії (Institute of Financial Accountants (IFA)) за всіма модулями та є асоційованим членом IFA.

Проходив міжнародне стажування в університетах: м. Ліль (Франція, 2017 р.); м. Братислава (Словаччина, 2019, 2020 р.); м. Будапешт (Угорщина, 2013 р.); м. Відень (Австрія, 2019 р.); м. Катовіце (Польща, 2018 р.).

Нагороджений грамотами: Житомирської обласної ради, Житомирської міської ради, Житомирської обласної державної адміністрації, Міністерства освіти і науки України; Національного агентства України з питань державної служби.

Інформація про факультет

Факультет публічного управління та права створено 03.09.2018 р. (наказ ректора ЖДТУ № 422од). На сьогодні факультет здійснює підготовку за спеціальностями: 081 «Право», 281 «Публічне управління та адміністрування», 035 «Філологія» (Прикладна лінгвістика), 262 «Правоохоронна діяльність». Факультет є єдиним в регіоні, що готує фахівців за спеціальністю 262 «Правоохоронна діяльність» та в навчальному процесі акцентує увагу на формування навиків боротьби з економічною злочинністю та кіберзлочинами. Крім того, на факультеті здійснюється підготовка студентів за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування» за всіма освітньо-кваліфікаційними рівнями, в тому числі, підготовка магістрів (державних службовців) на замовлення Національного агентства України з питань державної служби. В 2018 р. факультет виборов право на проведення довгострокового підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування з питань запобігання корупції на державній службі та службі в органах місцевого самоврядування, а також на проведення короткострокового підвищення кваліфікації державних службовців з питань управління фінансами за тренінговою програмою «Стратегія реформування системи управління державними фінансами: розвиток бухгалтерського обліку, державного фінансового контролю та аудиту».

До складу факультету входять кафедра економічної безпеки, публічного управління та адміністрування, кафедра права та правоохоронної діяльності та кафедра теоретичної та прикладної лінгвістики.

Новини факультету

04.08.2021 Міжнародне наукове співробітництво студентів-філологів

08.07.2021 Міжнародна сертифікація філологів-перекладачів

15.06.2021 Участь команди ФПУП у забігу єдності “Поліція передає естафету”

11.06.2021 Онлайн круглий стіл кафедри теоретичної та прикладної лінгвістики Житомирської політехніки зі стейкхолдерами

06.05.2021 Зустрічі викладачів та студентів-філологів з представниками освітньої компанії-партнера Dinternal Education

06.05.2021 VIIІ Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція «Актуальні напрями досліджень молодих учених в іншомовному просторі»

06.05.2021 Відкрита зустріч студентів спеціальності-філологів з директором перекладацької компанії «Транслател» Олександром Бондаренко

Переглянути архів новин.

Структура факультету

Кафедра права та правоохоронної діяльності

Завідувач: Сергій Аркадійович Кузьмін

Кафедра теоретичної та прикладної лінгвістики

Завідувач: Людмила Францівна Могельницька

Кафедра психології та соціального забезпечення

В.о. завідувача: Ірина Миколаївна Леган

Центр соціально-психологічної підтримки і супроводу «PsyLab»

Центр соціально-психологічної підтримки і супроводу «PsyLab» Державного університету «Житомирська політехніка» надає освітні послуги, здійснює науково-дослідну, консультаційну, психодіагностичну, психокорекційну та профорієнтаційну діяльність. Читати далі....

Контактна інформація

Адреса: 10005, Україна, м. Житомир, вул. Чуднівська, 103