UA / EN

Про факультет

Факультет інформаційно-комп’ютерних технологій  є визнаним лідером ІТ-освіти в регіоні. На факультеті здобувають знання за освітніми програмами «Інженерія програмного забезпечення», «Вебтехнології», «Розробка комп’ютерних ігор», «Комп’ютерна інженерія, «Кібербезпека», «Системи бізнес-аналітики», «Телекомунікації та радіотехніка», «Інформаційні відеосистеми та системи контролю доступу», «Біомедичний комп’ютинг».

Високий рівень взаємодії з компаніями-партнерами дозволяють впроваджувати в освітній процес елементи дуальної освіти.

На факультеті багато років успішно функціонує Академія Cisco, яка є Центром підготовки інструкторів Cisco та джерелом постійного вдосконалення навичок сотень студентів різних спеціальностей.

Освітній процес та освітні програми, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти
Кадровий потенціал факультету
Наукові школи факультету