UA / EN
Кафедра комп'ютерної інженерії та кібербезпеки

Про кафедру


Про кафедру


Кафедра була створена у 2015 році. Основна увага при підготовці здобувачів вищої освіти приділяється формуванню сучасних компетенцій з проектування, побудови та експлуатації комп'ютерних мереж, операційних систем, інформаційних систем, хмарних технологій, мережної та хмарної безпеки, безпеки програмних застосунків, безпеки баз даних, ІоТ-рішень тощо.

Зараз кафедра забезпечує підготовку фахівців за двома спеціальностями галузі 12 Інформаційні технології:

  • 123 Комп'ютерна інженерія 
  • 125 Кібербезпека та захист інформації 
    (до грудня 2022 року - 125 Кібербезпека)

 

Завідувач кафедри
Андрій Єфіменко
кандидат технічних наук, доцент

Завідувач кафедри

Науковий ступінь: кандидат технічних наук

Вчене звання: доцент

Освіта: Житомирський інженерно-технологічний інститут, 1998, спеціальність – Програмне забезпечення обчислювальної техніки і автоматизованих систем, кваліфікація – інженер з комп'ютерних наук. Державний університет телекомунікацій, 2021, спеціальність – 125 Кібербезпека, кваліфікація – професіонал з організації інформаційної безпеки, викладач закладів вищої освіти.

Наукові інтереси: проектування, побудова та експлуатація комп'ютерних мереж; захист інформації в комп'ютерних мережах; мережна та хмарна безпека; технології та засоби віртуалізації комп'ютерних мереж.

Членство в радах, дорадчих та консультативних органах: Член галузевої експертної ради 12 Інформаційні технології Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, член Вченої ради університету, член Науково-методичної ради університету, член Науково-технічної ради університету, член Вченої ради факультету інформаційно-комп'ютерних технологій.

Email: yefimenko.andrii@gmail.com

Кабінет: 110

Освітні програми
Міжнародна діяльність

Науково-педагогічні працівники кафедри беруть участь у міжнародних програмах та проєктах освітнього спрямування. Серед них варто згадати освітню програма компанії Cisco - Cisco Networking Academy, освітній проєкт USAID Кібербезпека критично важливої інфраструктури України, проєкт CRDF Global з запровадження онлайнового освітнього курсу «Базові правила безпеки в цифровому середовищі».

Науково-педагогічні працівники та студенти, які здобувають освіту на освітніх програмах кафедри, активно долучаються до участі у багатьох міжнародних наукових конференціях, семінарах, воркшопах тощо. 

Наукова діяльність
Досягнення студентів

Студенти кафедри беруть активну особисту участь у науково-дослідній роботі, є учасниками та призерами студентських олімпіад та конкурсів студентських наукових робіт. Студентські команди університету  беруть участь у різних всеукраїнських та міжнародних змаганнях, які проводяться під егідою закладів освіти, різноманітних освітніх проєктів та професійних спільнот. Важливою складовою підготовки студентів на кафедрі є підготовка та здача іспитів для отримання професійних сертифікацій.

 

Кар'єра

Перший випуск бакалаврів за спеціальністю 123 Комп'ютерна інженерія кафедра здійснила у 2019 році, а за спеціальністю 125 Кібербезпека - у 2020 році. Переважна більшість випускників успішно працевлаштувалися у провідних українських та міжнародних ІТ-компаніях, відкрили власні справи або почали співпрацю з закордонними партнерами. Багато хто з випускників співпрацює саме з тими компаніями, які є партнерами університету.

 

Контакти


Адреса

10005, Україна, м. Житомир,
вул.Чуднівська, 103

Соціальні мережі