UA / EN
Кафедра філософсько-історичних студій
та масових комунікацій

Про кафедру


Про кафедру


Кафедра філософсько-історичних студій та масових комунікацій створена 8 вересня 2022 року й об’єднала провідних фахівців у галузях соціальної філософії, журналістики, рекламістики та PR, історії України, військової історії. На її базі здійснюється підготовка фахівців за спеціальністю 033 «Філософія» (ОПП «Масові комунікації. Коучинг та консалтинг». Програма – унікальна, вона враховує досвід європейських закладів вищої освіти. Потреба у фахівцях, які володіють аналітичними навиками роботи з інформацією, продиктована часом. Майбутні журналісти, блогери, інфлюенсери, рекламісти, піарники, коучі, які навчаються на цій програмі, готові гідно скласти конкуренцію на ринку праці, а також легко пристосовуються до умов сучасного мінливого світу. Така професійна підготовка забезпечується професійністю професорсько-викладацького складу та спрямованістю на практику. 

завідувач
Вадим Слюсар
доктор філософських наук, доцент

завідувач

Науковий ступінь: доктор філософських наук

Вчене звання: доцент

Освіта: українська мова і література та німецька мова і література; магістр журналістики (спеціалізація реклама та PR)

Наукові інтереси: соціальна філософія, рекламістика, політичний PR, міжнародна комунікація, проблеми соціального насилля

Членство в радах, дорадчих та консультативних органах: Член Вченої ради університету, член Вченої ради факультету

Email: kmvpm_svm@ztu.edu.ua

Кабінет: 407

Освітні програми
Наукова робота

Викладачі кафедри ведуть активну й плідну наукову діяльність, беруть участь у конференціях, проходять регулярні стажування за кордоном, займаються науково-дослідною роботою зі здобувачами, а також з учнями шкіл в  програмах Малої академії наук.  Кафедру очолює доктор філософських наук Слюсар Вадим Миколайович. Ще троє викладачів – Гордійчук Ольга Олегівна, Кобетяк Андрій Романович та Кондратюк Юлія Сергіївна завершують роботу на докторськими дисертаціями. 

За останні 5 років викладачами опубліковано понад 80 наукових статей у вітчизняних фахових та закордонних виданнях, в т.ч. 8 в журналах, індексованих у Scopus  та WoS. Основна проблематика присвячена актуальним проблемам філософії масових комунікацій, журналістики, питань менталітету, релігійній політиці.

Міжнародна робота

ОПП “Масові комунікації, коучинг та консалтинг”  увібрала в себе найкращі зразки підготовки медійників-філософів та коучів в європейських закладах вищої освіти. Від початку формування кафедри в окрему структурну одиницю одразу налагоджена тісна співпраця з Університетом імені Адама Міцкевича у Познані, в якому здійснюється підготовка здобувачів за спорідненою спеціальністю. В рамках угоди заплановано низку спільних проєктів, серед яких літня філософська школа, програми мобільності, спільні наукові заходи.

Викладачі регулярно представляють свої здобутки на авторитетних міжнародних заходах у Польщі, Туреччині, Ізраїлі, в країнах Балтії. Фаховий рівень зростає за рахунок міжнародного стажування, які викладачі проходять відповідно до сфери наукових інтересів та до предмету освітініх компонентів, що викладаються ними.

Кар'єра

Унікальність ОПП “Масові комунікації. Коучинг та консалтинг” визначає вектори кар’єрного росту: аналітична журналістика, сектор національної безпеки чи коучинг. Відповідно здобувачі можуть  формувати індивідуальну траєкторію професійного становлення: обирати відповідні дисципліни, бази практик, теми досліджень. 

З першого місяця навчання вони оволодівають практичними навиками роботим журналіста, рекламіста, створюючи власний медіапродукт. Це дозволить по завершенню навчання мати значне за обсягом і змістом портфоліо. Вагому допомогу в цьому надають практики - авторитетні журналісти, редактори, коучі, менеджери з комунікації.

Контакти


Адреса

10005, Україна, м. Житомир,
вул.Чуднівська, 103

Соціальні мережі