UA / EN
Кафедра інженерії програмного забезпечення

Про кафедру


Про кафедру


Кафедра інженерії програмного забезпечення єдина в регіоні проводить підготовку фахівців за освітньою програмою за спеціальністю 121 «Інженерія програмного забезпечення». Кафедрою разом з ІТ-компаніями активно впроваждуються елементи дуальної освіти, що дозволяє студентам, починаючи з 2 та 3 курсу, працювати за спеціальністю та навчатися. Активне долучення до освітнього процесу професіоналів-практиків з ІТ-компаній дозволяє проводити викладання профільних дисциплін на високому рівні. 

Кафедрою викладаються мови програмування та технології розробки віконних і мобільних додатків, вебсайтів, загальна теорія проєктування, конструювання та моделювання програмного забезпечення, управління проєктами з розробки програмних систем, принципи та підходи до тестування програмних продуктів тощо.



Email:

Кабінет:

Освітні програми
Міжнародна діяльність

Колектив кафедри плідно співпрацює з колегами наукових закладів Європейського Союзу, приймає участь у ряді національних програм та міжнародних проектів.

Зокрема, доцент кафедри, к.ф-м.н. Крижанівський В.Б. отримав стипендію для проведення досліджень за програмою Visby. Шведського Інституту. Тема: Методологія для моделювання та вимірювання температури під час різання важкооброблюваних матеріалів.

Студенти спеціальності “Інженерія програмного забезпечення” беруть активну участь в програмах акадкемічної мобільності.

Наукова робота

Наукова школа “Цифрові освітні технології” створена на базі факультету інформаційно-комп’терних технологій Державного університету “Житомирська політехніка” (рішення вченої ради від 30 вересня 2019 року, протокол  №10).

Науковою школою проводяться наукові дослідження за напрямами:

  • цифрові освітні технології вищої школи,
  • цифрові освітні технології закладів загальної середньої освіти,
  • цифрові освітні технології неформальної освіти,
  • цифрова трансформація освітнього простору.

Контакти


Адреса

10005, Україна, м. Житомир,
вул.Чуднівська, 103

Зв'язок
Соціальні мережі