UA / EN

Про факультет

Факультет бізнесу та сфери обслуговування орієнтований на сучасні технології освіти, спрямований на високий рівень підготовки здобувачів вищої освіти в сфері економіки та управління. Факультет є першим у регіоні, який запровадив підготовку фахівців за спеціальностями 241 «Готельно-ресторанна справа» та 242 «Туризм». На факультеті здійснюється підготовка студентів за світньо-професійною програмою «Economics» за освітнім ступенем «бакалавр» (англомовна програма).

У структурі факультету діють унікальні підрозділи: Центр проєктного менеджменту та аналітичної підтримки розвитку підприємництва, науково-навчальна лабораторія інформаційних систем в управлінні та адмініструванні, навчально-практична лабораторія цифрової економіки «DigEco VIDEL Lab» з можливостями інклюзивного навчання, навчально-тренінгова  лабораторія ресторанного обслуговування, навчально-тренінгова  лабораторія готельної справи,   студентське екскурсійне бюро.

Освітній процес та освітні програми, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти
Кадровий потенціал факультету
Наукові школи факультету