Студентська наука

ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Страхова справа»

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 23.11.2013 р. № 1820 «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2013/2014 н.р.» та з метою подальшого підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців, пошуку обдарованої студентської молоді та створення умов для її творчого зростання Житомирський державний технологічний університет було визнано як базовий навчальний заклад з організації та проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Страхова справа».

Ініціатори проведення заходу – кафедра фінансів і кредиту ЖДТУ - протягом 2014-2016 рр. приймали учасників ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «СТРАХОВА СПРАВА». Перевіряли свої знання з однієї із найскладніших економічних дисциплін з року в рік більше, ніж 50 студентів, які представляли близько 40 вищих навчальних закладів України.

До авторитетного журі на чолі з доктором економічних наук, професором кафедри фінансів і кредиту ЖДТУ О.М. Петруком, увійшли відомі науковці з різних ВНЗ України: д.е.н., проф. Виговська Наталія Георгіївна (Житомирський державний технологічний університет), д.е.н., проф. Кнейслер Ольга Володимирівна (Тернопільський національний економічний університет), д.е.н., проф. Ткаченко Наталія Володимирівна (Черкаський навчально-науковий інститут ДВНЗ “Університет банківської справи”), д.е.н., проф. Худолій Любов Михайлівна (Національний університет біоресурсів і природокористування України), к.е.н., доц. Гориславець Павло Анатолійович (Національний університет “Львівська політехніка”), к.е.н., доц. Дем’яненко Інна Вікторівна (Національний університет харчових технологій), к.е.н., доц. Макарчук Інна Миколаївна (Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди), к.е.н., доц. Позднякова Людмила Олексіївна (Університет державної фіскальної служби України), к.е.н., ст. викл. Роєнко Вікторія Володимирівна (Українська академія банківської справи, старший викладач кафедри фінансів), к.е.н., доц. Смоляк Віктор Анатолійович (Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця), к.е.н., доц. Шевчук Олеся Остапівна (Львівський навчально-науковий інститут ДВНЗ “Університет банківської справи”).

Шість учасників олімпіади отримали дипломи першого, другого та третього ступенів. Крім цього, журі олімпіади було нагороджено учасників грамотами у номінаціях: «За оригінальність розв’язання задач», «За креативність мислення», «За знання понятійного апарату», «За високий рівень теоретичної підготовки», «За глибокий аналітичний підхід до розв’язання практичних завдань».

Високий рівень підготовки та знань з дисциплін «Страхування», «Страхові послуги» показують студенти як профільних, так і технічних ВНЗ. Так, дипломом першого ступеня у 2016 р. було нагороджено Миненко Юлію, представницю ДВНЗ “Переяслав-Хмельницький ДПУ імені Григорія Сковороди”, яка отримала максимальну кількість балів.

Представники Житомирського державного технологічного університету також гідно представили свій ВНЗ. Так, студенти ІІІ курсу спеціальності «Фінанси і кредит» ЖДТУ, Вакульчук Юлія отримала диплом другого ступеня, а Онищук Ярослав за підсумком набраних балів зайняв третє місце поза конкурсом.


ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Обробка матеріалів у машинобудуванні»

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 21.10.2014 № 1193 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2014/2015 навчальному році» Житомирський державний технологічний університет обрано базовим вищим навчальним закладом з проведення ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Обробка матеріалів у машинобудуванні».

17–18 березня 2016 р. в університеті відбулася підсумкова науково-практична конференція другого туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі наук «Обробка матеріалів у машинобудування».

01 березня 2016 р. на підставі рецензування та відкритого обговорення 47 студентських наукових робіт, що надійшли на конкурс із 26 вищих навчальних закладів України, кращими науковими роботами визнано 34, і їх авторам надіслано запрошення для участі у підсумковій науково-практичній конференції.

На підсумкову конференцію прибули 23 автори 22 наукових робіт і 10 наукових керівників з 15 навчальних закладів.

На трьох секційних засіданнях було заслухано робіт:

 1. Секція «Обробка матеріалів різанням» – 8.
 2. Секція «Електрофізичні та електрохімічні методи обробки матеріалів» – 6.
 3. Секція «Обробка металів тиском у машинобудуванні» – 8.

Після проведення конференції галузева конкурсна комісія визнала претендентами на нагородження:

Дипломами І ступеня

 • Агеєва Єлизавета Андріївна (Сумський державний університет).
 • Барабаш Руслан Геннадійович (Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут»).
 • Черновол Наталія Миколаївна (Запорізький національний технічний університет).
 • Шелудько Дмитро Олександрович (Національна академія Національної гвардії України (м. Харків)).

Дипломами ІІ ступеня

 • Дрофа Костянтин Андрійович (Сумський державний університет).
 • Ковальчук Дмитро Сергійович (Кременчуцький національний університет ім. М. Остроградського (Полтавська область)).
 • Ковбаска Богдан Володимирович (Національна академія Національної гвардії України (м. Харків)).
 • П’ятигор Владислав Олександрович (Донецький національний технічний університет (м. Красноармійськ Донецької області)).

Дипломами ІІІ ступеня

 • Звягольський Олександр Васильович (Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут»).
 • Качинський Денис Олегович (Національний технічний університет України «Київвський політехнічний інститут»).
 • Розуменко Олександр Вікторович (Національний авіаційний університет (м. Київ)).
 • Смольянінов Євген Сергійович (Кременчуцький національний університет ім. М. Остроградського (Полтавська область)).
 • Царенко Сергій Сергійович (Миколаївський національний аграрний університет).
 • Мордач Михайло Олександрович (Вінницький національний технічний університет).
 • Мордач Ростислав Олександрович (Вінницький національний технічний університет).

Галузева конкурсна комісія одностайно вирішила додатково визнати претендентами на нагородження дипломами ІІІ ступеня авторів кращих студентських наукових робіт, які також на високому рівні презентували результати своїх досліджень:

 • Вінніков Євгеній Михайлович (Харківський національний автомобільно-дорожній університет).
 • Гайдук Костянтин Сергійович (Національна металургійна академія України (м. Дніпропетровськ).
 • Казан Ярослав Ярославович (Національна академія сухопутних військ ім. гетьмана П. Сагайдачного).
 • Турченяк Роман Євгенович (Львівський національний аграрний університет (м. Дубляни Жовківського району Львівської області)).

Конкурси

Вітаємо переможців

Участь студентів ЖДТУ у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт

38 студентів університету (34 наукові роботи) взяли участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук 2015/2016 н.р, з них 15 студентів (13 наукових робіт) отримали запрошення до участі у II турі Конкурсу та 12 студентів (11 наукових робіт) стали призерами.

  Всього учасників конкурсу від ЖДТУ (наукових робіт) Переможці (наукові роботи-призери)
Факультет обліку і фінансів 4 (4) 2 (2)
Факультет економіки та менеджменту 13 (13) 5 (5)
Гірничо-екологічний факультет 12 (11) 3 (3)
Факультет інженерної механіки 8 (5) 2 (1)
Факультет інформаційно-комп’ютерних технологій 1 (1)

Участь студентів ЖДТУ у Всеукраїнській студентській олімпіаді

37 студентів університету взяли участь у другому етапі Всеукраїнської студентської олімпіади 2015/2016 н.р, 7 з них стали призерами.

  Всього учасників олімпіади від ЖДТУ Переможці
Факультет обліку і фінансів 6 2
Факультет економіки та менеджменту 9
Гірничо-екологічний факультет 9 2
Факультет інженерної механіки 6 1
Факультет інформаційно-комп’ютерних технологій 7 2

Студенти-переможці всеукраїнської студентської олімпіади 2015/2016 н. р.
ПІБ Факультет Нагорода Науковий керівник
Герус Владислав Вікторович ФІКТ, СІ-69 Диплом переможця за 1 місце у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Комп’ютеризовані системи управління та автоматика» Локтікова Тамара Миколаївна
Вакульчук Юлія Олександрівна ФОФ, ФК-21 Диплом переможця за 2 місце у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Страхова справа» Александрова Марина Михайлівна
Горбач Микола Петрович ФІКТ, СІК-10 Диплом переможця за 3 місце у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Комп’ютеризовані системи управління та автоматика» Локтікова Тамара Миколаївна
Вінський Владислав В’ячеславович ГЕФ, ЕО-33 Диплом за 3 місце у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Загальна екологія (та неоекологія)» серед профільних ВНЗ Шелест Зоя Михайлівна
Яковенко Надія Ігорівна ГЕФ, ЕО-32 Диплом ІІІ ступеня за 3 місце у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Екологічна безпека» Давидова Ірина Володимирівна
Левківський Олександр Анатолійович ФІМ, ААГ-13м Диплом ІІІ ступеня – призеру ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Транспортні технології та засоби в агропромисловому комплексі» Кравченко Олександр Петрович
Камінська Тетяна Юріївна ФОФ, ОА-77 Диплом за 3 місце у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Облік і аудит» Чижевська Людмила Віталіївна

Студенти-переможці всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук у 2015/2016 н. р.
ПІБ Факультет Нагорода Науковий керівник
Степанюк Ольга Сергіївна ФОФ, ОАМ-25 Диплом І ступеня – переможець Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук з галузі науки «Бухгалтерський облік, аналіз та аудит» Іваненко Валентина Олександрівна
Мякушко Олег Віталійович ФЕМ, ЕПМ-13 Диплом ІІ ступеня – переможець Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук з напряму «Економіка та управління підприємствами» Валінкевич Наталія Василівна
Кравченко Діана Петрівна ФЕМ, ЕПМ-13 Диплом ІІ ступеня – переможець Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук з напряму «Економіка та управління підприємствами» Тарасюк Галина Миколаївна
Яцькова Оксана Анатоліївна ГЕФ, ГГ-17 Диплом ІІ ступеня за 2 місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук з напряму «Гірництво» за спеціальністю «Маркшейдерська справа» Криворучко Андрій Олексійович
Бабич Надія Олександрівна ФЕМ, МОМ-15 Диплом ІІ ступеня за перемогу у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Менеджмент» Жалінська Ірина Володимирівна
Кузьмін Кирило Вікторович, Іщенко Андрій Володимирович ФІМ, ААГ-13м Сертифікат за 2 місце за участь у конференції Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі науки «Транспорт» секція «Експлуатація та ремонт засобів транспорту» Кравченко Олександр Петрович
Павленко Микола Іванович ГЕФ, РР-39 Грамота за 3 місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з напряму «Гірництво» зі спеціальності «Розробка родовищ та видобування корисних копалин відкритим способом» Коробійчук Валентин Вацлавович
Березюк Роман Миколайович ГЕФ, РР-39 Диплом ІІІ ступеня за 3 місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук з «Шахтного і підземного будівництва» Хоменчук Олег Володимирович
Ковальчук Ольга Антонівна ФЕМ, МОМ-15 Диплом ІІІ ступеня за перемогу у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з напряму «Харчова промисловість та переробка сільськогосподарської продукції» Тарасюк Галина Миколаївна
Кухта Мирослава Михайлівна ФЕМ, МОМ-15 Диплом ІІІ ступеня за перемогу у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Менеджмент» Протасова Лариса Валеріївна
Максимчук Марина Олександрівна ФОФ, ОАМ-25 Диплом ІІІ ступеня Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у галузі науки «Бухгалтерський облік, аналіз та аудит» Жиглей Ірина Вікторівна